Historie zamiecione pod dywan – najważniejsza premiera 2017 roku wydawnictwa Kocur Bury

Historie zamiecione pod dywan – najważniejsza premiera 2017 roku  wydawnictwa Kocur Bury

Autorki bestsellerowych Humorków – Agnieszka Zimnowodzka i Małgorzata Kwapińska – powracają z książką, która podbije serca wszystkich dzieci. Długo oczekiwany zbiór opowiadań, Historie zamiecione pod dywan, pojawi się na półkach księgarń już w maju.

Niezwykły dywan i niesamowite historie

Lilka lubi czekoladowe cukierki i zabawy na śniegu, Antoś uwielbia piłkę nożną i czasem bywa płaczliwą marudą. Sprzeczają się, a potem godzą. Jak każde zwyczajne rodzeństwo. Za to dywan w pokoju Lilki jest zdecydowanie nadzwyczajny! Kryje się pod nim cała masa przedmiotów, sprzątniętych w pośpiechu. Gdy dziewczynka próbuje coś spod niego wyciągnąć, dzieją się dziwne rzeczy – wszystko wkoło zaczyna wirować i Lilka trafia w inną rzeczywistość. W tym równoległym świecie przeżywa przygody, które wywierają wpływ na jej prawdziwe życie. Za każdym razem odkrywa coś nowego i wiele uczy się o sobie i innych. Dzięki temu nie patrzy na świat tak samo jak przedtem.

W skład zbioru wchodzą powiązane ze sobą opowieści, które bawią i wzruszają. Pobudzają do refleksji, a zarazem stają się punktem wyjścia do rozmowy o rzeczach ważnych. Tym razem Agnieszka Zimnowodzka i Małgorzata Kwapińska zabierają małych czytelników w niezwykłą podróż, która może stać się okazją do inspirujących przemyśleń.

Ilustracje, które czarują

Historie zamiecione pod dywan to fantastycznie napisane opowieści, które nie tylko zachwycają słowem i przykuwają uwagę nietuzinkową fabułą, ale także oczarowują wysmakowaną formą graficzną. Barwne, wspaniale współgrające z tekstem ilustracje, pełne ciepła i humoru, subtelnie oddają emocje opowieści. Wprowadzają młodego czytelnika w niezwykły świat przygód głównej bohaterki.

Najwyższa staranność wydania –  duży format, twarda oprawa, dbałość o szczegóły – sprawia, że jest to pozycja, która może być wspaniałym podarunkiem dla dziecka.

Dane techniczne:

format: 300 x 230 mm / oprawa: twarda / liczba stron: 96 / cena z VAT: 48 zł / wiek: 5–12 lat

O wydawnictwie
Kocur Bury to niszowe polskie wydawnictwo, specjalizujące się w publikowaniu książek dla dzieci i młodzieży. Prezentuje twórczość rodzimych autorów i ilustratorów, jak również  sięga po dzieła zagraniczne, przybliżając młodym czytelnikom wartościowe tytuły z całego świata. Misją wydawnictwa jest otwarcie polskiego rynku czytelniczego na ambitną literaturę dziecięcą.

Materiał przygotowany przez:
Olga Krawczyk, Komfort PR
660 005 775
biuro@komfortpr.pl
www.komfortpr.pl

    • Kategoria:Dla mediów